no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:133/2881 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
UCZESTNIK, Ubezpieczenie NW i KL do 10.000 euro, KATOWICE, DW PKS, P. Skargi g. 03.00, WROCŁAW, parking Aquapark, ul. Petrusewicza 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS

Jarmark w Dreźnie
Tu odbywa się najstarszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Niemczech. Jodła, Kominiarz na Szczęście i największa na świecie Świąteczna Piramida o wysokości 14 m tworzą na jarmarku niepowtarzalny nastrój. Tu ożywają stare, rzemieślnicze tradycje - jarmarczne zabawki z drewna z regionu Rudaw, malowane tkaniny i łużyckie wyroby garncarskie, wydmuchiwane ozdoby choinkowe, słynne ciasteczka z Pulsnitz i oczywiście drezdeński Christstollen. Najważniejszym wydarzeniem jarmarku jest festyn Stollenfest z wielką świąteczną paradą.

CENA:

Cena zwiera:
- transport autokarem (główny wyjazd z Katowic, Gliwic i Wrocławia)
- opiekę pilota/przewodnika
- zwiedzanie wg programu
- ubezpieczenie NW i KL do 40 000 PLN
- podatek VAT

OPŁATY OPCJONALNE

- bilety wstępu (wejścia do obiektów płatnych indywidualnie, po zakupie biletu wstępu, w czasie wolnym) - ok. 10 euro/os.

PROGRAM RAMOWY

Program DREZNO:
1 dzień (sobota)- wyjazd (godz. 03:00 z Katowic, Gliwic, godz. 06:30 Wrocław, inne miasta na zapytanie i z dopłatą). Przejazd do Drezna, zwiedzanie Miasta - Pałac Zwinger (bilet wstępu ok. 10 euro, do 17 r. ż. bezpłatnie), Opera Sempera, Hofkirche, Kościół Frauenkirche, Katedra. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
2 dzień (niedziela) Powrót do Katowic w godzinach wczesno-rannych.

UWAGI:

1. Program jest ramowy - kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
2. Pilot nie oprowadza po muzeach i obiektach sakralnych. Obiekty, podane w programie, zwiedzane są z zewnątrz, możliwość wejścia do środka (ew. opłata za wstęp dodatkowo płatna), we własnym zakresie i w czasie wolnym.
3. Na wyjazd wymagany jest dowód osobisty lub paszport (ważne min. 3 miesiące od daty powrotu z wycieczki).
4. Możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy oraz chorób przewlekłych (szczegóły w biurze).
5. Wyjazd przy min. 8 osobach chętnych i za dopłatą, z : Warszawy i Łodzi: 110 zł, Krakowa: 60 zł (inne miasta na zapytanie).

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny